środa, 21 czerwca 2017

Diabelskie inspiracje

Hej!

Dziś ruszyło nowe wyzwanie na Diabelskim Młynie sponsorowane przez Białe Kruczki. Temat: powrót do dzieciństwa - praca z motywem bajkowym. Pokażcie, co kojarzy Wam się z dzieciństwem lub (tak jak ja) stwórzcie pracę z motywem bajkowym. Może być jakaś konkretna bajka, ale niekoniecznie.
Chciałam też zachęcić Was do wykorzystania domowych (czy bardziej biurowych) zasobów. Niech Was nie zwiedzie ten jednorożec, to nie stempel. Wydrukowałam grafikę na papierze akwarelowym. Wzorek z tła narysowałam cienkopisem, a do kolorowania wykorzystałam cienkopisy i ... zakreślacze. Żeby złagodzić kolor nałożyłam tusz z zakreślacza na bloczek akrylowy i pobierałam go pędzelkiem z wodą. Trójkąciki wycięłam z karteczek samoprzylepnych.

Może nie są to media typowo do scrapowania, więc nie wiem, jak to będzie z ich trwałością, a przede wszystkim odpornością na światło. Nie ma też niepodważalnej zasady, że produkty do scrapbookingu są trwałe i znacznie lepsze od zwykłych zakreślaczy czy cienkopisów, bo i z takimi scrapowymi bublami się spotkałam. Od bardzo szanowanego producenta! Dlaczego więc nie eksperymentować i nie cieszyć się po prostu z tworzenia? Co sądzicie?


Jeszcze mała przypominajka: trwa wyzwanie z pięknym moodboardem Mii, który był inspiracją do stworzenia dwóch kartek.
Bajecznego dnia,
Angelika

Wykorzystałam w pracy:
[kartka z jednorożcem]
- Grafika z zestawu świątecznego 
- Cienkopisy Staedtler
- Zakreślacze, karteczki samoprzylepne
- Papier akwarelowy Canson Mix Media Imagine
- Micron czarny
- Nuvo Crystal Drops Translucent Rosewater

[kartka ze słonikiem i kartka z misiem]
- Distress Ink Tattered Rose
- Słonik wykrojnik Sizzix
- Kwiatki wykrojnik Memory Box
- Listki Marianne Design (Poinsettia...)
- Złota farba akwarelowa Ecoline
- Miś stempel Waffle Flower (+ wykrojnik)
- Kwiatki Spellbinders
- Papier MME

6 komentarzy :