piątek, 24 marca 2017

Tak spokojnie, tak pastelowo

W ostatnim poście pokazałam Wam efekt pracy z kwiatowymi stemplami Hero Arts. Dziś te same stemple zagrały pierwsze skrzypce przy tworzeniu wiosennych kartek, ale kolorystyka jest chłodniejsza, spokojniejsza, bardziej może chłopięca. O ten spokój mi chodziło. Dobrze, więcej kartek z tymi stemplami nie będzie (w najbliższym czasie), bo Was zanudzę.


O kartkach i produktach potrzebnych do ich zrobienia możecie poczytać w poście na blogu Przyda Się! Coby się nie powtarzać, zapraszam do lektury na blogu Przyda Się. Tu tylko podrzucam kilka zdjęć i listę wykorzystanych produktów.

Jeżeli grają Wam w duszy pastelowe klimaty, zachęcam do wzięcia udziału w wyznaniu z moodboardem sklepu Przyda Się, macie czas tylko do niedzieli. Szczegóły i przepiękny moodboard TUTAJ.


Ups. Przepraszam za oklapniętą gałązkę na zdjęciu. Zauważyłam ją za późno, więc już tego nie poprawiłam. Jeszcze bardziej w moim stylu jest zrobienie zdjęcia pracy z tymi białymi kwadracikami odklejanymi od kosteczek dystansowych. Co ja poradzę? One się okropnie u mnie panoszą! Są wszędzie! Nie zawsze mogę powtórzyć sesję, jeżeli prace pofruną w świat, więc przepraszam uważnych oglądaczy za te wpadki ;)W pracy wykorzystałam:
Papier- Galeria Papieru- Królowa Śniegu II 03
Wykrojniki- Yvonne Creations
Stemple- Hero Arts
Tusze Memento (jak na zdjęciu powyżej) w kolorach Gray Flannel, Danube Blue, Summer Sky, Grape Jelly, Lulu Lavender
Farba kredowa Pentart w kolorze Niebieski Len
Tekturka- Fabryka Weny (ramka serduszka)
Farba metaliczna Pentart srebrna
Biały pisak Sharpie, granatowy cienkopis Staedtler


Dla takiej pogody odłożyłam scrapowanie i przespacerowałam całe popołudnie z kurtką w ręce, a Wam jak minął dzień?

Ściskam,
Angelika

6 komentarzy :